O nas

La Perle jest nowo otwartą sala bankietową mieszczącą się w Andrespolu, 12 km od centrum Łodzi i zaledwie kilka minut od planowanego węzła komunikacyjnego autostrady A1. Do dyspozycji gości posiadamy parking na 80 miejsc postojowych.

Profesjonalnie zaprojektowana i wykończona w każdym detalu, przestronna sala może pomieścić do 150 osób. Posiada wyodrębniony aneks z parkietem tanecznym i podestem dla orkiestry. Oddzielny hol prowadzi do ekskluzywnie urządzonych toalet. Naszym gościom służymy również szatnią z wygodnym miejscem do zmiany obuwia.
    
We wnętrzach La Perle panuje niepowtarzalny, nowoczesny klimat z nutą perłowej elegancji. Na Państwa życzenie możemy stworzyć dowolną kolorystykę i nastrój dekorując salę światłem i muzyką. Dla zapewnienia pełnego komfortu dysponujemy profesjonalną wentylacją i klimatyzacją.

O podniebienia gości dba szef kuchni, który skomponuje menu dostosowane do Państwa oczekiwań. Wszystkie potrawy przygotowane są w naszej nowocześnie wyposażonej kuchni, z najwyższej jakości składników.